Zeynebiye - Ehlibeyt Dünyasının Gündemi | Türkiye Caferileri

Özgündüz: “Dolara Değil, Hidayete  Uyanlara Selam Olsun.”

İtibarsızlar, Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz'ün camiamız nezdinde yarım asırlık hizmeti ve Allah'ın inayeti ve hüccetlerinin teveccühüyle kazanmış olduğu itibarı kıskançlıkla katletmek için her türlü melaneti (ağa babaları gibi) caiz görmekteler. Ama bilmezler ki, "Allah'ın yücelttiğini kimse alçaltamaz ve Allah'ın alçalttığını da kimse yüceltemez. 

25 Nisan 2023
Özgündüz: “Dolara Değil, Hidayete  Uyanlara Selam Olsun.”

Özgündüz gündeme dair yaptığı açıklamada: “Takriben 40 yıldır her yıl milyonlarca dolar, yüzlerce kiralık itibar celladı klavye kahramanı!, TV kanalı ve de profesyonel gizli servis elemanları seferber edilmiştir. Ama nafile, kuyu kazdıkça kendilerini o kuyunun dibinde bulmuşlardır. Fakat şeytan şeytanetinden kırk yıllık tecrübesine rağmen vazgeçmiyor. Vazgeçemez…

Bugünlerde camiamızın istikbalini ilgilendiren meselelerle meşgulüm. Az kaldı! Eğer hadsizler haddini aşmaya devam ederse; kimlerin nerelerde yatıp kalktığını, nerelerden beslendiğini, hangi siteyi hangi parayla kurduğunu, o sitelerde kimlerin konakladığını ve saklandığını, kimin sermayesinin nerelere ait olduğunu, itibar cellatlığına kimlerin cevaz ve destur verdiğini, kimlerin ne karşılığında gerçek müçtehitlerin tanınmasını engellediğini ya da itibarsızlaştırdığını, kimlerin bazı gazetecilere bu itibar cellatlığına hangi paralar karşılığında kendilerine destek olmalarını önerdiğini, kimlerin hangi müesseseleri kimlere yaptırıp kimlere, nerelere ve kimlere hizmet etmeleri için peşkeş çektirdiğini, bazılarına da hangi batı ülkesinin de cömertçe katkısı var, kimlerin Zeynebiye’yle birlikte hareket eden hangi camilerde hangi gizli servislerin oyunlarına ne karşılığında piyonluğa soyunduğunu… vs. teker teker basın yoluyla açıklarız.

Beklesinler! Bizim önceliğimiz, camiamızın istikbaliyle meşgul olmaktır. Bu sürede her biri içini döküp zehirlerini akıtsınlar. Kendilerini de açığa çıkarsınlar.

O zaman kimin yüzü ak, kimin yüzü kara herkes görecektir. Tabi bunun bir takım adli sonuçları da olacaktır. Satkın itibar cellatları yaptıklarının hesabını vereceklerdir. Dolara değil, hidayete uyanlara selam olsun.” dedi.

25.04.2023
Selahattin Özgündüz

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.