Özgündüz: Iğdır Seçimi Milli Meselemizdir

Ülkemizin milli birliğine kast edenlerin üzerinde oyunlar oynadığı Iğdır’ın belediye seçimlerini Cuma Hutbesi'nde değerlendiren Özgündüz, son uyarılarını yaptı.

Halkalı Zeynebiye Camii’ndeki Cuma Hutbesi'nde seçimleri değerlendiren Özgündüz, seçim sonuçlarının ülkemize hayırlar getirmesini diledi. Caferi toplumu olarak ilgi duyduğumuz bölgelerden güzel haberleri beklediklerini söyleyen Özgündüz, özellikle Iğdır’da bölünmüşlüğün herkesin zararına olduğunu vurgulayarak, kişisel değil, milli menfaatler noktasında duyarlı olan adayın desteklenmesini istedi.

Bu seçimin Iğdır için telafisinin mümkün olmadığını belirten liderimiz, herkesi akıllı davranmaya, oyları bölmemeye davet etti.

Bu arada Iğdır’daki seçimde milli birliğimize aykırı unsurlara karşı Seyit Ekber Yeşil’in desteklenmesi gerektiğini düşünen eski milletvekilimiz Şamil Ayrım, Adil Aşırım, İsa Yaşar Tezel, Enver Türkoğlun, belediye eski başkanlarından Orhan Ağırkaya, Ali Ağrı, PTT Eski Genel Müdürü Nuri Alagöz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan, Sanayi Sitesi Başkanı Süleyman Taşkınsu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin Artantaş, Türk Anneler Derneği Başkanı Şeker Bilen, Türk Kadınlar Derneği Başkanı Sabiha Sever, Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı Tayyar Oral, Birinci Sınıf Hakim Av. Gündüz Güneş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Cangel,Rahim Azeroğlu,Heyet Vural, Mikail Göleli ve birçok önemli isim Iğdır’da bulunuyorlar.

Zeynebiye.com

Diğer Haberler