Hz. Abbas Destesi Pikniği

Zeynebiye Gençlik Komisyonu'nun en aktif çalışma ekiplerinden Hz. Abbas Destesi, baharın gelişiyle birlikte piknik sezonunu açıyor.

Zeynebiye Gençlik Komisyonu'nun en aktif çalışma ekiplerinden Hz. Abbas Destesi, gençlerin bir araya gelerek kaynaşmasına vesile olmak amacıyla geleneksel olarak her yıl piknik ve çeşitli organizasyonlar düzenliyor.

Çeşitli programlarla sürekli gündemdeki yerini koruyan Hz. Abbas Destesi ekibi, piknik sezonunu açarak, bölgelerden katılan gençlerin bir araya gelerek kaynaşmasını ve ortak programlar düzenlemesini amaçlıyor.

Piknik ile ilgili görüşlerini aldığımız Hz. Abbas Destesi başkanı K. Şener Akpolat: "Gençlerimizin birlikte vakit geçirerek dostluklarını perçinlemesi amacıyla düzenlediğimiz ve artık geleneksel hale getirdiğimiz pikniğimiz her yıl büyük ilgi görüyor. Pikniğimizin amacı daha çok bir araya gelerek, hem kaynaşmak, hem de çeşitli programlarda ortak komisyonlar kurabilmek. Böylece hem yeni arkadaşlıklar ediniyoruz, hem de programlarla ilgili fikir alışverişinde bulunabileceğimiz yeni ekipler oluşuyor. Birliğimizin her şeyden önemli olduğu bugünlerde, bu piknik birliğimizi daha çok perçinleyecek." dedi.

Katılımın yüksek olacağı düşünülen piknikte, çeşitli turnuvalar, eğlenceli oyunların yanı sıra alimlerimizin sohbeti de olacak.

Diğer Haberler