Fadlullah, Siyonistlerin Yeni Komploları Karşısında Uyarılarda Bulundu

Lübnan'ın şii taklid merciilerinden Allame Fazlullah, siyonist rejimin Arap ve İslam ülkeleriyle ilişkileri normalleştirmeye karşılık Filistin bölgelerinde siyonist yerleşkeleri durdurma komplosu hakkında uyarıda bulundu ve bunun yeni bir aldatma taktiği olduğunu vurguladı.

Beyrut'ta Cuma namazını kıldıran Allame Fazlullah, siyonist rejimin siyonist yerleşkelerin inşaatını durduracağıyla ilgili yeni iddialarının aslında bir oyun olduğunu, bu yerleşkelerin siyonistler için hayati önem arz ettiğini ve bu yüzden inşaatını durdurmayacaklarını kaydetti.

Lübnanlı taklit mercii Allame Fazlullah siyonist rejimin en çirkin imajının bu rejimin parlamentosunun onayladığı tasarıda kendini gösterdiğini, bu tasarıya göre kim ırkçı İsrail'in yahudi bir devlet olduğunu inkar edecek olursa hapse atılacağını ifade etti.

Allame Fazlullah ayrıca Amerika başkanı Obama'ya hitaben "dünyada tanık olduğun kargaşanın sizden önceki Amerika hükümetinin ürünü olduğunu ve eğer nükleer silahlardan arınma sözünüzde sadıksanız en başta bunu Amerika'dan başlamanız gerekir" diye konuştu.

Diğer Haberler