مدیران انجمن زینبیه در زینبیه تی  

کادر مدیریتی جدید انجمن زینبیه که قدیمی ترین انجمن مسجد زینبیه به شما می رود در قالب هیئتی از مدیران و مسئولان میهمان شبکه زینبیه شدند

رئیس انجمن زینبیه و مدیران این انجمن از سوی علی دمیرتکین، مدیر زینبیه تی وی مورد استقبال قرار گرفتند.

رئیس جدید انجمن، میر عزت آکچای در مورد اهداف انجمن این چنین سخنرانی فرمودند:

ما به عنوان مدیران جدید انجمن زینبیه، همانند گروه قبلی، هفت عضو اصلی، هفت عضو جایگزین، سه مدیر اصلی و سه مدیر متناوب داریم و این مجموعه شامل بیست عضو می شود  

از تمامی کسانی که ما را به عنوان اعضای این انجمن لایق دانسته وانتخاب کرده اند سپاسگزاریم.

به عنوان اعضای انجمن زینبیه، در حال حاضر مهم ترین مسئله برای ما ساخت مسجد و مرکز فرهنگی زینبیه با یاری و همدلی مردم است. این پروژه عظیم نه تنها باعث سربلندی زینبیه بلکه چراغ امیدی برای تمامی شیعیان کشور به شمار می رود.

ما در راس امور روی این پروژه تمرکز می کنیم. همه ی تلاش ما این است که به چگونگی انجام هر چه سریعتر این مسئله بپردازیم و کارهایی که باید انجام شود را مشخص کنیم.

خدا خودش همه ی کارها را به سرانجام می رساند. ما وظایف خود را انجام می دهیم و خدا خودش نتیجه ی کار را نمایان خواهد کرد.

ما تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا راهی را که رهبر عزیزمان، حجت الاسلام شیخ صلاح الدین اوزگوندوز به ما نشان داده ادامه دهیم.

پس از سخنرانی میر عزت آکچای، آقای میر سجاد اردوغان صحبت های خود را اینگونه ایراد فرمودند:

 

از اینکه ما دراین انجمن انتخاب شده ایم از تک تک شما سپاسگزاریم. ما هم به اذن خدا و به توصیه ی بزرگان این مسئولیت را به عهده گرفتیم. ما کار گروهی را در پیش گرفتیم و کار انفرادی انجام نمی دهیم. و در این زمینه، با توجه به توصیه های رهبر عزیزمان، شیخ صلاح الدین اوزگوندوز، تمامی تلاش خود را برای به سر انجام رساندن وظایفمان به کار خواهیم گرفت.

ما به عنوان اهالی زینبیه، پا در این مسیر گذاشتیم و از اینکه این مسئولیت به ما واگذار شده افتخار می کنیم. زینبیه یک پیام است، دری ست که به سوی دنیا باز شده است و ما هر کاری که لازم باشد به کمک مردم خود انجام خواهیم داد.

پس از میر سجاد اردوغان، یکی دیگر از مدیران انجمن، حاج علا الدین کاوزا سخنان خود را این چنین ادا کردند: " از اینکه در چنین مجموعه ای فعالیت می کنیم خیلی خوشحالیم و برای موفقیتمان به دعای خیر همه ی شما نیاز داریم."

بعد از صحبت های کوتاه و خاص آقای کاوزا، رئیس سابق انجمن، حاج علی رضا تگموش سخنرانی کردند:

"خدمت کردن در زینبیه باعث افتخار من است. ایمان دارم که از پس این کار برخواهیم آمد. خدمت در زینبیه غرورآفرین است."

همکاران زینبیه تی وی، از اعضای انجمن به خاطر دیدارشان از این شبکه تشکر کرده و با آرزوی موفقیت برای آنها این دیدار را به پایان رساندند.

Diğer Haberler