برندگان جوایز رسانه ای عاشورا مشخ

در مراسم اهدای جوایز رسانه ای عاشورا که هر سال از طرف انجمن رسانه ای جعفریل وابسته به انجمن جعفریدر برگزار می شود، امسال نیز در سالن محمد فضولی جوایز برگزیدگان اهدا شد

هزاران عزادار در مراسم اربعین حسینی، چهلمین روز شهادت امام حسین و یاران با وفایش شرکت کردند.

در این مراسم، پس از تلاوت قرآن کریم، فیلم "عاشورا" به کارگردانی کوکن ارگون که در جشنواره فیلم برلین برنده ی جایزه شده بود به نمایش در آمد و سپس جوایز برگزیدگان عاشورای 2013 به صاحبانش اهدا شد.

در این برنامه که با اجرای قاسم آلجان برگزار شد جایزه ی بهترین تصاویر خبری به ادا سینم و جم تیریاکی از تی آر تی ترک به عنوان نفرات اول، آیتچ جان و یوسف آق بابا از کانال "دی"به عنوان نفرات دوم و مصطفی شن و چنگیز یازار از کانال "شو تی وی"به عنوان نفرات سوم اهدا شد. جایزه ی ویژه ی هیئت داوران هم به خانم آیشه گول بوتون باش تقدیم شد. برگزیدگان پس از دریافت جوایز خود، از مسئولین برنامه قدرانی کردند.

جوایز بهترین برنامه های تلویزیونی به "صحبت های محرم" متینر اورهان دده از شبکه جم، "صحبت های محرم" ایلکنور کاپلان از شبکه باریش، "مرکز خبر" جان کارادوت از شبکه اولوسال و "روح زمان" جنیت آکمان از شبکه ی هالک تقدیم شد.

جوایز بهترین عکس های خبری به اوزلم گوونلی از روزنامه ی جمهوریت و عارف باکلان از روزنامه ی ملیت تعلق یافت.

جوایز بخش شبکه های خارجی به حسن تهراوی از شبکه ی المنار، محمد کاظم زاده از ایرنا، مسلم بیاتلی از شبکه ی الفرات، مهدی آتام از شبکه ی سحر، ایپک اوزتورک از شبکه ی عراقیا، محمود گوک از شبکه ی الزهرا اهدا شد. در بخش روزنامه های محلی، جلال کاراعلی از روزنامه ی یاشام برنده ی جایزه شد.

همچنین جایزه ی ویژه ای به کوکن ارگون که برای اولین بار با شرکت در مراسم عاشورای سال 2009 با مذهب شیعه آشنا شد و به عنوان عضوی از زینبیه درآمد تقدیم شد.

هزاران عزادار در مراسم اربعین حسینی، چهلمین روز شهادت امام حسین و یاران با وفایش شرکت کردند.

در این مراسم، پس از تلاوت قرآن کریم، فیلم "عاشورا" به کارگردانی کوکن ارگون که در جشنواره فیلم برلین برنده ی جایزه شده بود به نمایش در آمد و سپس جوایز برگزیدگان عاشورای 2013 به صاحبانش اهدا شد.

در این برنامه که با اجرای قاسم آلجان برگزار شد جایزه ی بهترین تصاویر خبری به ادا سینم و جم تیریاکی از تی آر تی ترک به عنوان نفرات اول، آیتچ جان و یوسف آق بابا از کانال "دی"به عنوان نفرات دوم و مصطفی شن و چنگیز یازار از کانال "شو تی وی"به عنوان نفرات سوم اهدا شد. جایزه ی ویژه ی هیئت داوران هم به خانم آیشه گول بوتون باش تقدیم شد. برگزیدگان پس از دریافت جوایز خود، از مسئولین برنامه قدرانی کردند.

جوایز بهترین برنامه های تلویزیونی به "صحبت های محرم" متینر اورهان دده از شبکه جم، "صحبت های محرم" ایلکنور کاپلان از شبکه باریش، "مرکز خبر" جان کارادوت از شبکه اولوسال و "روح زمان" جنیت آکمان از شبکه ی هالک تقدیم شد.

جوایز بهترین عکس های خبری به اوزلم گوونلی از روزنامه ی جمهوریت و عارف باکلان از روزنامه ی ملیت تعلق یافت.

جوایز بخش شبکه های خارجی به حسن تهراوی از شبکه ی المنار، محمد کاظم زاده از ایرنا، مسلم بیاتلی از شبکه ی الفرات، مهدی آتام از شبکه ی سحر، ایپک اوزتورک از شبکه ی عراقیا، محمود گوک از شبکه ی الزهرا اهدا شد. در بخش روزنامه های محلی، جلال کاراعلی از روزنامه ی یاشام برنده ی جایزه شد.

همچنین جایزه ی ویژه ای به کوکن ارگون که برای اولین بار با شرکت در مراسم عاشورای سال 2009 با مذهب شیعه آشنا شد و به عنوان عضوی از زینبیه درآمد تقدیم شد.

Diğer Haberler