بانوان زینبیه میزبان دکتر قزوینی

استاد برجسته ی دنیای اهل بیت و مدیر شبکه ی ولایت تی وی، آیت الله محمد حسین قزوینی و رهبر شیعیان ترکیه، صلاح الدین اوزگوندوز در روز سی و یکم مارس و پس از اقامه ی نماز مغرب و عشا در جلسه ای با بانوان زینبیه در مورد حضرت فاطمه (س) گفتگو کردند

در این ملاقات که پس از نماز مغرب و عشا برگزار شد، استاد قزوینی و اوزگوندوز با صلوات های بلند خانم ها مورد استقبال قرار گرفتند.

دیداری که با عزت و احترام و حرمت فراوان بانوان نسبت به دکتر قزوینی همراه بود با سخنرانی صلاح الدین اوزگوندوز آغاز شد. اوزگوندوز این سخنان را ایراد فرمود:

شما به عنوان خانم هایی که امروز در این جلسه شرکت کرده اید خیلی خوش شانس هستید چرا که ما در خدمت استاد بزرگواری هستیم که افتخار تدریس در دانشگاه ها و حوزه ها را دارد.

همه ی ما در این ایام الله تمامی تلاش خود را می کنیم تا برای ولادت حضرت فاطمه آماده شویم.

من امروز نمی خواهم درمورد اختلافاتی که درمورد حضرت فاطمه در طول این 1400 سال جریان داشته صحبت کنم.

خواسته ی ما این است که: کاری انجام ندهیم که قلب حضرت فاطمه از ما برنجد، و روز محشر زمانی که از خدا می خواهد ظالمان را مجازات کند ما جز آن گروه نباشیم.

انشاالله حضرت فاطمه به ما بگوید که از ما راضی و خشنود است.

اگر شما پیرو مکتب زهرا هستید باید مراقب پدر، برادر و اگر متاهل هستید مراقب همسر و فرزندانتان باشید. و برای زنده نگه داشتن این مکتب باید حواستان به غیبت نکردن، دروغ نگفتن، محرم و نا محرم هم باشد.

ایشان در ادامه فرمودند: امیدوارم خدا به تمامی زنان جامعه ی ما فرصت قرار گرفتن در مسیر حضرت زهرا را بدهد.

پس از سخنرانی اوزگوندوز، آیت الله قزوینی سخنرانی خود را اینگونه ایراد فرمودند:

"حضرت فاطمه و رسول اکرم تنها پدر و دختر نبودند. پیامبر اینگونه فرموده اند که هرکس فاطمه را بیازارد مرا آزرده است."

با وجود تلاش های بی پایان بنی امیه برای نابود کردن این احادیث ما همچنان در عصر خود شاهد این احادیث و روایات هستیم و این خود نمونه ای از معجزات اهل بیت است.

پیامبر همچنین فرموده اند که: "هرکس که زهرا از او راضی باشد خدا نیز از  او راضی و خشنود است و هرکس که زهرا از او ناراضی باشد خدا نیز از او ناراضی ست"

ایشان سخنان خود را اینگونه به پایان رساندند: "خداوند لطف، دعا و شفاعت زهرا را از ما دریغ نفرمایند"

این برنامه با ادای احترام فراوان به آیت الله قزوینی و با قرائت صلوات هایی به پایان رسید.

Diğer Haberler